Let op! Uw browser is verouderd, dit kan negatief effect hebben op de gebruikerservaring. Download Chrome
X
25 maart 2025

Avoord kiest voor PUUR. van Ecare

Nieuws

We zijn trots om te delen dat zorgorganisatie Avoord kiest voor PUUR., het elektronisch cliëntendossier (ECD) van Ecare. Daarmee zet Avoord een belangrijke stap richting toekomstgerichte en gebruiksvriendelijke zorgondersteuning. In combinatie met Ysis (Gerimedica) en InPlanning (Intus) wil de organisatie administratieve lasten verminderen, meer regie bij zorgprofessionals leggen en de samenwerking met cliënten en hun naasten versterken.

Avoord kiest voor PUUR van Ecare

De keuze voor PUUR. is het resultaat van een intensief en zorgvuldig traject, waarin medewerkers van Avoord uit de zorg, backoffice én behandeling betrokken waren. Hun advies gaf de doorslag.


Nicole Klaassen, zorgmanager bij Avoord:
"We gaan hiermee terug naar de bedoeling. Het is slim, met intelligente technologie. En het ondersteunt bij het samen zorgen."


Met PUUR. wil Avoord onder andere onnodige registraties terugdringen, werkplezier vergroten en profiteren van slimme innovaties zoals spraakgestuurd rapporteren. Door standaardisatie en het laagdrempelig kunnen delen van informatie wordt het werken in de zorg eenvoudiger, efficiënter en toekomstbestendiger.


Bestuurder Saskia van Opijnen zegt hierover:
"We hebben het advies van onze professionals overgenomen en kiezen met deze set van applicaties voor een ECD dat past bij de zorg van vandaag én morgen. Hiermee ontzorgen we onze zorgprofessionals en kunnen we ons nóg beter richten op de zorg voor onze cliënten."


Wij zijn ontzettend blij met het vertrouwen dat Avoord in ons stelt en kijken uit naar een mooie samenwerking. Ook willen we WindTerug bedanken voor de waardevolle begeleiding tijdens dit traject. Samen maken we de zorg van nu en morgen slimmer, eenvoudiger en mensgerichter.

Meer nieuws?

Lees nog even verder