Let op! Uw browser is verouderd, dit kan negatief effect hebben op de gebruikerservaring. Download Chrome
X
12 april 2022

De nieuwste ontwikkelingen rondom eOverdracht en PGO

Nieuws

Gegevensuitwisseling tussen cliënt en zorgprofessional, zorgprofessionals onderling en de langdurige en curatieve zorg is nog niet altijd elektronisch. Het programma InZicht van VWS heeft als doel om veilige en eenduidige elektronische gegevensuitwisseling te versnellen.

Klantbijeenkomst inzichtregeling

Combinatie kwalificatie HINQ-Ecare

Vandaag hadden we weer een constructieve klantbijeenkomst met al onze klanten die participeren in de Inzichtregeling over de laatste ontwikkelingen rondom eOverdracht en PGO. Een intensieve maar leerzame ochtend die in het teken stond van informatie verstrekken, kennis & ervaring delen en een stukje inkijk in de toekomst bij Ecare.


We hebben verteld over de combinatie kwalificatie HINQ-Ecare, waarbij HINQ fungeert als dienstverlener zorgaanbieder (DVZA) en de gegevensuitwisseling van borginformatie in de regio mogelijk maakt en het ECD PUUR. van Ecare daarbij als bronsysteem fungeert.

E Overdracht

De eOverdracht van VVT naar VVT met behulp van PUUR. zorgmessenger

Daarnaast konden we de eOverdracht laten zien door een VVT naar VVT overdracht te doen op basis van de eOverdracht standaard en de NUTS technologie. We maken hiervoor gebruik van PUUR. zorgmessenger om de processen voor de eOverdracht zo makkelijk mogelijk te maken voor onze eindgebruikers. Een hele mooie stap met enthousiaste reacties van de aanwezigen.

Meer weten?

Meer weten over de Inzichtregeling en hoe wij als Ecare betrokken zijn? Stuur een mail naar onze collega Dennis Snippert, hij vertelt je er graag meer over.