eOverdracht ondersteuning doorontwikkelingen
Wij van Ecare doen mee aan de regeling InZicht in de regio Achterhoek. Binnen twee jaar zal PUUR. de eOverdracht zo goed mogelijk ondersteunen. We brengen de mogelijkheden van eOverdracht hiermee al in een vroeg stadium bij de zorgverleners zodat we doorontwikkelingen hierop kunnen afstemmen.
Eerder (in de proeftuin eOverdracht) is PUUR. al geschikt gemaakt om informatie op te kunnen vragen vanuit het ziekenhuis. We gaan dit verder doorontwikkelen zodat het mogelijk wordt om een overdracht daadwerkelijk te ontvangen en informatie uit een ziekenhuissysteem uit te vragen. Dit wordt getoond in PUUR cliënberichten.
Ook zal er in PUUR. functionaliteit beschikbaar komen om het ziekenhuis een bericht te sturen dat er een eOverdracht klaar staat (‘eOverdracht versturen’). Hiervoor zal het adresboek van bijvoorbeeld POINT of een ander systeem bevraagd worden. Afhankelijk van het tempo van deze doorontwikkeling en het tempo van het ziekenhuis worden er één of meer ZIB’s extra geïmplementeerd. Dit is nodig om over 2 jaar de volledige eOverdracht-standaard te ondersteunen.
Hieronder een korte uitleg van Actiz over de regeling InZicht module eOverdracht.